NULL
Δεν υπάρχουν προϊόντα στην λίστα αγαπημένων.
Δεν υπάρχουν προϊόντα στο καλάθι.
Δεν υπάρχουν προϊόντα στο καλάθι.
Άμεσα διαθέσιμο
NULL
Κοινοποίηση σε:
| Βαλιτσάκι | Όχι |
|---|---|
| Βάρος | 2,7 kg |
| Διαστάσεις Βάσης | 230 x 115 mm |
| Ισχύς | 320 W |
| Παλμός | 2,4 mm |
| Σάκος συλλογής σκόνης | Ναι |
| Ταχύτητα | 6-12.000 παλμοί/λεπτό |
| Τρόπος Λειτουργίας | Ηλεκτρική |
| Χρήση | Επαγγελματική |
NULL
Η διαφορά μας; Δεν πουλάμε απλά εργαλεία — τα επισκευάζουμε, τα αναβαθμίζουμε, τα στηρίζουμε.
Όχι απλά εργαλεία. Η πλήρης λύση για τον επαγγελματία!