NULL
Δεν υπάρχουν προϊόντα στην λίστα αγαπημένων.
Δεν υπάρχουν προϊόντα στο καλάθι.
Δεν υπάρχουν προϊόντα στο καλάθι.
Άμεσα διαθέσιμο
NULL
Κοινοποίηση σε:
| Βάθος κοπής | 80 mm |
|---|---|
| Βαλιτσάκι | Όχι |
| Βάρος | 2,4 kg |
| Ικανότητα κοπής | Ξύλο – 80mm, μεταλλ.σωλήνας – 8mm |
| Ισχύς | 650 W |
| Κλίση λάμας | 3 θέσεων |
| Ταχύτητα | Ρυθμιζόμενη 800-3.000 παλμοί/λεπτό |
| Τρόπος Λειτουργίας | Ηλεκτρική |
| Χρήση | Επαγγελματική |
NULL
Η διαφορά μας; Δεν πουλάμε απλά εργαλεία — τα επισκευάζουμε, τα αναβαθμίζουμε, τα στηρίζουμε.
Όχι απλά εργαλεία. Η πλήρης λύση για τον επαγγελματία!