NULL
Δεν υπάρχουν προϊόντα στην λίστα αγαπημένων.
Δεν υπάρχουν προϊόντα στο καλάθι.
Δεν υπάρχουν προϊόντα στο καλάθι.
Άμεσα διαθέσιμο
Ηλεκτρικός σχίστης κορμών με δυνατό μοτέρ για εργασία στο σπίτι και στο κτήμα.
430,00€ Original price was: 430,00€.390,00€Η τρέχουσα τιμή είναι: 390,00€.
Κοινοποίηση σε:
| Βάρος | 4,5 kg |
|---|---|
| Διάμετρος κορμού | 30 cm |
| Ισχύς | 2.300 W |
| Μήκος ξύλου | Έως 52cm |
| Πίεση | 7 ΤΟΝ. |
| Προαιρετικά εξαρτήματα | Βάση στήριξης σχίστη |
| Τάση | 230 V |
| Τρόπος Λειτουργίας | Ηλεκτρική |
| Χρήση | Ημιεπαγγελματική |
NULL
Η διαφορά μας; Δεν πουλάμε απλά εργαλεία — τα επισκευάζουμε, τα αναβαθμίζουμε, τα στηρίζουμε.
Όχι απλά εργαλεία. Η πλήρης λύση για τον επαγγελματία!