NULL
Δεν υπάρχουν προϊόντα στην λίστα αγαπημένων.
Δεν υπάρχουν προϊόντα στο καλάθι.
Δεν υπάρχουν προϊόντα στο καλάθι.
Άμεσα διαθέσιμο
Ελαιοραβδιστικό 12V με βέργες από ανθρακόνημα και τηλεσκοπικό σωλήνα αλουμινίου. Διαθέτει ρυθμιζόμεvη ταχύτητα, καλώδιο 15m και είναι κατάλληλο για εργασίες συγκομιδής ελιάς από παραγωγούς και ιδιώτες.
ΤΙΜΗ: 270€
Κοινοποίηση σε:
| Απόδοση | 200-250 kg/h |
|---|---|
| Βάρος | 2,8 kg |
| Ισχύς | 350 W |
| Κίνηση | Παλμική |
| Μήκος | 2,20 – 3,10m. πτυσσόμενο |
| Ταχύτητα | Ρυθμιζόμενη 840 – 1.050 παλμοί/λεπτό |
| Τρόπος Λειτουργίας | 12 V |
| Χρήση | Γενικής χρήσης |
NULL
Η διαφορά μας; Δεν πουλάμε απλά εργαλεία — τα επισκευάζουμε, τα αναβαθμίζουμε, τα στηρίζουμε.
Όχι απλά εργαλεία. Η πλήρης λύση για τον επαγγελματία!