NULL
Δεν υπάρχουν προϊόντα στην λίστα αγαπημένων.
Δεν υπάρχουν προϊόντα στο καλάθι.
Δεν υπάρχουν προϊόντα στο καλάθι.
Άμεσα διαθέσιμο
Ελαιοραβδιστικό 12V της HYUNDAI με βέργες από ανθρακόνημα και τηλεσκοπικό σωλήνα αλουμινίου. Διαθέτει ρυθμιζόμεvη ταχύτητα, καλώδιο 15m και είναι κατάλληλο για εργασίες συγκομιδής ελιάς από παραγωγούς και ιδιώτες.
ΤΙΜΗ: 280€
Κοινοποίηση σε:
| Απόδοση | 200-270 kg/h |
|---|---|
| Βάρος | 2,5 kg |
| Ισχύς | 420 W |
| Κίνηση | Παλμική |
| Μήκος | 2,20m – 3,00m με προέκταση |
| Ταχύτητα | Ρυθμιζόμενη 680 – 1.350 παλμοί/λεπτό |
| Τρόπος Λειτουργίας | 12 V |
| Χρήση | Γενικής χρήσης |
NULL
Η διαφορά μας; Δεν πουλάμε απλά εργαλεία — τα επισκευάζουμε, τα αναβαθμίζουμε, τα στηρίζουμε.
Όχι απλά εργαλεία. Η πλήρης λύση για τον επαγγελματία!