NULL
Δεν υπάρχουν προϊόντα στην λίστα αγαπημένων.
Δεν υπάρχουν προϊόντα στο καλάθι.
Δεν υπάρχουν προϊόντα στο καλάθι.
Άμεσα διαθέσιμο
Πνευματικό δράπανο 3 εργασιών
Κοινοποίηση σε:
| Βαλιτσάκι | Ναι |
|---|---|
| Βάρος | 2,9 kg |
| Εξαρτήματα | Τσοκ κρεμαγιέρας, βελόνι, καλέμι, 3 τρυπάνια |
| Ικανότητα οπής | Μπετόν Φ24mm – Μέταλλο Φ13mm |
| Ισχύς | 710 W |
| Ισχύς Κρούσης | 2,6 Joule |
| Λειτουργίες | Περιστροφή, κρούση, περιστροφή με κρούση |
| Ταχύτητα | 0-1.250 rpm |
| Τρόπος Λειτουργίας | Ηλεκτρική |
| Τσοκ συγκράτησης | SDS – PLUS |
| Χρήση | Ημιεπαγγελματική |
NULL
Η διαφορά μας; Δεν πουλάμε απλά εργαλεία — τα επισκευάζουμε, τα αναβαθμίζουμε, τα στηρίζουμε.
Όχι απλά εργαλεία. Η πλήρης λύση για τον επαγγελματία!