NULL
Δεν υπάρχουν προϊόντα στην λίστα αγαπημένων.
Δεν υπάρχουν προϊόντα στο καλάθι.
Δεν υπάρχουν προϊόντα στο καλάθι.
Άμεσα διαθέσιμο
Πνευματικό δράπανο 3 εργασιών για τον επαγγελματία και τον ερασιτέχνη με αυξημένο όγκο εργασιών.
Κοινοποίηση σε:
| Βαλιτσάκι | Ναι |
|---|---|
| Βάρος | 4,9 kg |
| Εξαρτήματα | Βελόνι, καλέμι, 3 τρυπάνια |
| Ικανότητα οπής | Μπετόν Φ32mm – Μέταλλο Φ13mm |
| Ισχύς | 1.500 W |
| Ισχύς Κρούσης | 6,0 Joule |
| Κρούσεις | 0-4.500 /min |
| Λειτουργίες | Περιστροφή, κρούση, περιστροφή με κρούση |
| Ταχύτητα | 0-850 rpm |
| Τρόπος Λειτουργίας | Ηλεκτρική |
| Τσοκ συγκράτησης | SDS – PLUS |
| Χρήση | Επαγγελματική |
NULL
Η διαφορά μας; Δεν πουλάμε απλά εργαλεία — τα επισκευάζουμε, τα αναβαθμίζουμε, τα στηρίζουμε.
Όχι απλά εργαλεία. Η πλήρης λύση για τον επαγγελματία!