NULL
Δεν υπάρχουν προϊόντα στην λίστα αγαπημένων.
Δεν υπάρχουν προϊόντα στο καλάθι.
Δεν υπάρχουν προϊόντα στο καλάθι.
Άμεσα διαθέσιμο
Κρουστικό δράπανο για επαγγελματίες και ερασιτέχνες με αυξημένες απαιτήσεις σε δύναμη και ποιότητα.Με μεταλλικό κέλυφος για μεγαλύτερη αντοχή.
Κοινοποίηση σε:
| Βαλιτσάκι | Όχι |
|---|---|
| Βάρος | 2,4 kg |
| Ικανότητα οπής | Μπετόν Φ13mm – Μέταλλο Φ10mm |
| Ισχύς | 850 W |
| Λειτουργίες | Περιστροφή, περιστροφή με κρούση |
| Στροφές | 0-3.000 rpm |
| Τρόπος Λειτουργίας | Ηλεκτρική |
| Τσοκ συγκράτησης | Αυτόματο 13mm |
| Χρήση | Επαγγελματική |
NULL
Η διαφορά μας; Δεν πουλάμε απλά εργαλεία — τα επισκευάζουμε, τα αναβαθμίζουμε, τα στηρίζουμε.
Όχι απλά εργαλεία. Η πλήρης λύση για τον επαγγελματία!