NULL
Δεν υπάρχουν προϊόντα στην λίστα αγαπημένων.
Δεν υπάρχουν προϊόντα στο καλάθι.
Δεν υπάρχουν προϊόντα στο καλάθι.
Άμεσα διαθέσιμο
Πολυμηχάνημα Ιταλίας για διάφορες χρήσεις. Τα εξαρτήματα διατίθενται και μεμονωμένα για να επιλέξετε αυτά που χρειάζεστε.
250,00€ Original price was: 250,00€.239,00€Η τρέχουσα τιμή είναι: 239,00€.
Κοινοποίηση σε:
| Βάρος | 6,7 kg |
|---|---|
| Εξαρτήματα | Αλυσοπρίονο, προέκταση 70 cm |
| Ισχύς | 1,2 HP |
| Κυβισμός | 25,4 cc |
| Μήκος | 2,10 – 2,85m με προέκταση |
| Μήκος λάμας | 25 cm |
| Προαιρετικά εξαρτήματα | Χορτοκοπτικό, Μπορντουροψάλιδο |
| Τρόπος Λειτουργίας | Βενζινοκίνητο |
| Χρήση | Κλαδευτικό |
NULL
Η διαφορά μας; Δεν πουλάμε απλά εργαλεία — τα επισκευάζουμε, τα αναβαθμίζουμε, τα στηρίζουμε.
Όχι απλά εργαλεία. Η πλήρης λύση για τον επαγγελματία!