Κονταροπρίονο HYUNDAI H-GARDEN 26, προέκταση, Κορέας, ελαφρύ, κατάλληλο για κοντά δέντρα
Δεν υπάρχουν προϊόντα στην λίστα αγαπημένων.
Δεν υπάρχουν προϊόντα στο καλάθι.
Δεν υπάρχουν προϊόντα στο καλάθι.
Άμεσα διαθέσιμο
Πολυμηχάνημα που γίνεται κονταροπρίονο, μπορντουροψάλιδο και θαμνοκοπτικό με προέκταση για εργασίες στο κτήμα και στον αγρό.
200,00€ Original price was: 200,00€.189,00€Η τρέχουσα τιμή είναι: 189,00€.
Κοινοποίηση σε:
| Βάρος | 5,5 kg |
|---|---|
| Εξαρτήματα | Αλυσοπρίονο, χορτοκοπτικό, ψαλίδι μπορντούρας, προέκταση 75cm |
| Ισχύς | 1,2 HP |
| Κυβισμός | 25,4 cc |
| Μήκος | 2,05 – 2,80m με προέκταση |
| Μήκος λάμας | 25 cm |
| Τρόπος Λειτουργίας | Βενζινοκίνητο |
| Χρήση | Γενικής χρήσης |
Κονταροπρίονο HYUNDAI H-GARDEN 26, προέκταση, Κορέας, ελαφρύ, κατάλληλο για κοντά δέντρα
Η διαφορά μας; Δεν πουλάμε απλά εργαλεία — τα επισκευάζουμε, τα αναβαθμίζουμε, τα στηρίζουμε.
Όχι απλά εργαλεία. Η πλήρης λύση για τον επαγγελματία!