NULL
Δεν υπάρχουν προϊόντα στην λίστα αγαπημένων.
Δεν υπάρχουν προϊόντα στο καλάθι.
Δεν υπάρχουν προϊόντα στο καλάθι.
Άμεσα διαθέσιμο
Κατσαβίδι γυψοσανίδας επαγγελματικό.
Κοινοποίηση σε:
| Βαλιτσάκι | Ναι |
|---|---|
| Βάρος | 1,30 kg |
| Ικανότητα οπής | Βίδες γυψοσαν. 5mm – Βίδες αυτοδιάτρ. 6mm |
| Ισχύς | 570 W |
| Λειτουργίες | Κατσαβίδι |
| Μέγιστη ροπή | 16 Nm |
| Στροφές | 0-4.000 rpm |
| Τρόπος Λειτουργίας | Ηλεκτρική |
| Χρήση | Επαγγελματική |
NULL
Η διαφορά μας; Δεν πουλάμε απλά εργαλεία — τα επισκευάζουμε, τα αναβαθμίζουμε, τα στηρίζουμε.
Όχι απλά εργαλεία. Η πλήρης λύση για τον επαγγελματία!