- Τάση V: 21, Brushless: Ναι, Διάμετρος Κοπής Φ mm: 0-22/0-28, Τύπος Λεπίδας: SK5, Μπαταρία: 2x2Ah, Βάρος Συσκευασίας (Kg): 2.19, Περιλαμβάνει: Βαλίτσα, Φορτιστή, Μπαταρία, Κλειδί, Οθόνη: HD Digital
Δεν υπάρχουν προϊόντα στην λίστα αγαπημένων.
Δεν υπάρχουν προϊόντα στο καλάθι.
Δεν υπάρχουν προϊόντα στο καλάθι.
Άμεσα διαθέσιμο
Ηλεκτρικό ψαλίδι φορητής μπαταρίας με 2 θέσεις λεπίδας (ημιάνοιγμα και πλήρες). Περιλαμβάνει 2 μπαταρίες και φορτιστή.
109,00€ Original price was: 109,00€.99,00€Η τρέχουσα τιμή είναι: 99,00€.
Κοινοποίηση σε:
| Χρήση | Επαγγελματική |
|---|---|
| Τρόπος Λειτουργίας | Μπαταρίας |
| Ικανότητα κοπής | 28 mm |
| Λειτουργία ημιανοίγματος | 2 σκάλες |
| Ισχύς | 600 W |
| Τάση | 21 V |
| Αριθμός μπαταριών | 2 τεμάχια |
| Χωρητικότητα μπαταρίας | 2,0 Ah |
| Αυτονομία μπαταρίας | 3-4 ώρες (φόρτιση 1-1,5 ώρα) |
| Βάρος | 960 gr |
| Εξαρτήματα | Βαλιτσάκι, ηλεκτρικό ψαλίδι, 2 μπαταρίες, φορτιστής μπαταρίας, κλειδί συντήρησης, εγχειρίδιο οδηγιών. |
Η διαφορά μας; Δεν πουλάμε απλά εργαλεία — τα επισκευάζουμε, τα αναβαθμίζουμε, τα στηρίζουμε.
Όχι απλά εργαλεία. Η πλήρης λύση για τον επαγγελματία!