- Αυτόνομο και ελαφρύ χωρίς καλώδια
- Κατάλληλο για αριστερόχειρες και δεξιόχειρες
- Η συσκευασία περιλαμβάνει: Βαλίτσα με 2 μπαταρίες , φoρτιστή, εργαλεία-λιπαντικά- τροχιστικά
- Δυνατότητα επιλογής προοδευτικής κοπής
Δεν υπάρχουν προϊόντα στην λίστα αγαπημένων.
Δεν υπάρχουν προϊόντα στο καλάθι.
Δεν υπάρχουν προϊόντα στο καλάθι.
Άμεσα διαθέσιμο
Ηλεκτρικό ψαλίδι φορητής μπαταρίας με 2 θέσεις λεπίδας (ημιάνοιγμα και πλήρες). Περιλαμβάνει 2 μπαταρίες με ταυτόχρονη φόρτιση.
160,00€
Κοινοποίηση σε:
| Χρήση | Επαγγελματική |
|---|---|
| Τρόπος Λειτουργίας | Μπαταρίας |
| Ικανότητα κοπής | 40 mm |
| Λειτουργία ημιανοίγματος | 2 σκάλες |
| Ισχύς | 1.050 W |
| Τάση | 21 V |
| Χωρητικότητα μπαταρίας | 2,0 Ah |
| Αυτονομία μπαταρίας | 2,5-3,5 ώρες (φόρτιση 2-2,5 ώρες) |
| Βάρος | 1,30 kg |
| Εξαρτήματα | Βαλιτσάκι, ηλεκτρικό ψαλίδι, 2 μπαταρίες, φορτιστής μπαταρίας, κλειδί συντήρησης, εγχειρίδιο οδηγιών. |
| Προαιρετικά εξαρτήματα | Προέκταση τηλεσκοπική 1,5 – 2,1m |
Η διαφορά μας; Δεν πουλάμε απλά εργαλεία — τα επισκευάζουμε, τα αναβαθμίζουμε, τα στηρίζουμε.
Όχι απλά εργαλεία. Η πλήρης λύση για τον επαγγελματία!