- Προστασία Δακτύλου
- Προοδευτική κοπή
- Κοπή: 37 χιλιοστά
- Λεπίδες Τιτανίου – Βολφραμίου
- 2 Μπαταρίες (16,8V – 2.5Amb)
- Moter 1020 WATT KYROS JAPAN
- Οθόνη Ενδείξεων Κοπής και Μπαταρίας
- ΠΟΛΥ ΓΡΗΓΟΡΟ ΚΑΙ ΔΥΝΑΤΟ
Δεν υπάρχουν προϊόντα στην λίστα αγαπημένων.
Δεν υπάρχουν προϊόντα στο καλάθι.
Δεν υπάρχουν προϊόντα στο καλάθι.
Άμεσα διαθέσιμο
Ηλεκτρικό ψαλίδι φορητής μπαταρίας με 2 θέσεις λεπίδας (ημιάνοιγμα και πλήρες). Περιλαμβάνει 2 μπαταρίες με ταυτόχρονη φόρτιση.
140,00€
Κοινοποίηση σε:
| Τρόπος Λειτουργίας | Μπαταρίας |
|---|---|
| Χρήση | Επαγγελματική |
| Ικανότητα κοπής | 37mm |
| Λειτουργία ημιανοίγματος | 2 σκάλες |
| Ισχύς | 1020 W |
| Τάση | 16,8 V |
| Χωρητικότητα μπαταρίας | 2,5 Ah |
| Αυτονομία μπαταρίας | 2-3 ώρες (φόρτιση 2-2,5 ώρες) |
| Βάρος | 1 kg |
| Εξαρτήματα | Βαλιτσάκι, ηλεκτρικό ψαλίδι, 2 μπαταρίες, φορτιστής μπαταρίας, κλειδί συντήρησης, εγχειρίδιο οδηγιών. |
| Προαιρετικά εξαρτήματα | Προέκταση τηλεσκοπική 1,5 – 2,1m |
Η διαφορά μας; Δεν πουλάμε απλά εργαλεία — τα επισκευάζουμε, τα αναβαθμίζουμε, τα στηρίζουμε.
Όχι απλά εργαλεία. Η πλήρης λύση για τον επαγγελματία!