Δεν υπάρχουν προϊόντα στην λίστα αγαπημένων.
Δεν υπάρχουν προϊόντα στο καλάθι.
Δεν υπάρχουν προϊόντα στο καλάθι.
Άμεσα διαθέσιμο
Ηλεκτρικό ψαλίδι φορητής μπαταρίας με 2 θέσεις ρύθμισης ανοίγματος λεπίδας (ημιάνοιγμα και πλήρες). Αθόρυβο κλάδεμα, με 2 μπαταρίες, με οθόνη LCD. Περιλαμβάνει 2 μπαταρίες. Με δυνατότητα προέκτασης.
140,00€
Κοινοποίηση σε:
| Τρόπος Λειτουργίας | Μπαταρίας |
|---|---|
| Χρήση | Επαγγελματική |
| Ικανότητα κοπής | 32 mm |
| Λειτουργία ημιανοίγματος | 2 σκάλες |
| Ισχύς | 640 W |
| Τάση | 21 V |
| Χωρητικότητα μπαταρίας | 2,6 Ah |
| Αυτονομία μπαταρίας | 3-4 ώρες (φόρτιση 1-1,5 ώρα) |
| Βάρος | 1280 gr |
| Εξαρτήματα | Βαλιτσάκι, ηλεκτρικό ψαλίδι, 2 μπαταρίες, φορτιστής μπαταρίας, κλειδί συντήρησης, εγχειρίδιο οδηγιών. |
Η διαφορά μας; Δεν πουλάμε απλά εργαλεία — τα επισκευάζουμε, τα αναβαθμίζουμε, τα στηρίζουμε.
Όχι απλά εργαλεία. Η πλήρης λύση για τον επαγγελματία!