Με ψηφιακή οθόνη: HD Digital, Brushless μοτέρ, Διάμετρος Κοπής Φ mm: 28/40, Περιλαμβάνει: Βαλίτσα, Φορτιστή, 2 μπαταρίες, Κλειδί.
Δεν υπάρχουν προϊόντα στην λίστα αγαπημένων.
Δεν υπάρχουν προϊόντα στο καλάθι.
Δεν υπάρχουν προϊόντα στο καλάθι.
Άμεσα διαθέσιμο
Ηλεκτρικό κονταροψάλιδο φορητής μπαταρίας με 2 θέσεις λεπίδας (ημιάνοιγμα και πλήρες). Περιλαμβάνει 2 μπαταρίες και φορτιστή.
270,00€ Original price was: 270,00€.259,00€Η τρέχουσα τιμή είναι: 259,00€.
Κοινοποίηση σε:
| Χρήση | Επαγγελματική |
|---|---|
| Τρόπος Λειτουργίας | Μπαταρίας |
| Ικανότητα κοπής | 40 mm |
| Λειτουργία ημιανοίγματος | 2 σκάλες |
| Ισχύς | 720 W |
| Τάση | 21 V |
| Αριθμός μπαταριών | 2 τεμάχια |
| Χωρητικότητα μπαταρίας | 4,0 Ah |
| Αυτονομία μπαταρίας | 4-5 ώρες (φόρτιση 2-3 ώρες) |
| Βάρος | 2,3 kg |
| Εξαρτήματα | 2 μπαταρίες, φορτιστής, εγχειρίδιο οδηγιών, κλειδί. |
Με ψηφιακή οθόνη: HD Digital, Brushless μοτέρ, Διάμετρος Κοπής Φ mm: 28/40, Περιλαμβάνει: Βαλίτσα, Φορτιστή, 2 μπαταρίες, Κλειδί.
Η διαφορά μας; Δεν πουλάμε απλά εργαλεία — τα επισκευάζουμε, τα αναβαθμίζουμε, τα στηρίζουμε.
Όχι απλά εργαλεία. Η πλήρης λύση για τον επαγγελματία!