NULL
Δεν υπάρχουν προϊόντα στην λίστα αγαπημένων.
Δεν υπάρχουν προϊόντα στο καλάθι.
Δεν υπάρχουν προϊόντα στο καλάθι.
Άμεσα διαθέσιμο
Φαλτσοπρίονο ξύλου radial. Μετάδοση κίνησης με ιμάντες.
Κοινοποίηση σε:
| Βαλιτσάκι | Όχι |
|---|---|
| Βάρος | 2,4 kg |
| Διάμετρος Δίσκου | 305 mm |
| Εξαρτήματα | Δίσκος καρβιδίου 60Τ, προεκτάσεις τραπεζιού, οδηγός κοπής LASER, μέγγενη. |
| Ικανότητα κοπής | 310mm x 102mm |
| Ισχύς | 1.600 W |
| Στροφές | 4.200 rpm |
| Τρόπος Εργασίας | Πάγκου |
| Τρόπος Λειτουργίας | Ηλεκτρική |
| Χρήση | Επαγγελματική |
NULL
Η διαφορά μας; Δεν πουλάμε απλά εργαλεία — τα επισκευάζουμε, τα αναβαθμίζουμε, τα στηρίζουμε.
Όχι απλά εργαλεία. Η πλήρης λύση για τον επαγγελματία!