NULL
Δεν υπάρχουν προϊόντα στην λίστα αγαπημένων.
Δεν υπάρχουν προϊόντα στο καλάθι.
Δεν υπάρχουν προϊόντα στο καλάθι.
Άμεσα διαθέσιμο
Φαλτσοπρίονο ξύλου 2 εργασιών με σάκο συλλογης σκόνης.
Κοινοποίηση σε:
| Βάρος | 20 kg |
|---|---|
| Διάμετρος Δίσκου | 250 mm |
| Εξαρτήματα | Δίσκος καρβιδίου 60Τ, σάκος συλλογής σκόνης, προεκτάσεις τραπεζιού, σφιγκτήρας. |
| Ικανότητα κοπής | 125mm x 55mm |
| Ισχύς | 1.900 W |
| Στροφές | 4.700 rpm |
| Τρόπος Εργασίας | Πάγκου |
| Τρόπος Λειτουργίας | Ηλεκτρική |
| Χρήση | Ημιεπαγγελματική |
NULL
Η διαφορά μας; Δεν πουλάμε απλά εργαλεία — τα επισκευάζουμε, τα αναβαθμίζουμε, τα στηρίζουμε.
Όχι απλά εργαλεία. Η πλήρης λύση για τον επαγγελματία!