NULL
Δεν υπάρχουν προϊόντα στην λίστα αγαπημένων.
Δεν υπάρχουν προϊόντα στο καλάθι.
Δεν υπάρχουν προϊόντα στο καλάθι.
Άμεσα διαθέσιμο
NULL
Κοινοποίηση σε:
| Αριθμός μπαταριών | 1 τεμάχιο |
|---|---|
| Βαλιτσάκι | Ναι |
| Βάρος | 2,1 kg |
| Διάμετρος Δίσκου | 115 mm |
| Στροφές | 8.000 rpm |
| Τρόπος Λειτουργίας | Μπαταρίας |
| Τύπος μπαταρίας | Li-ion 4,0 Ah |
| Χρήση | Επαγγελματική |
NULL
Η διαφορά μας; Δεν πουλάμε απλά εργαλεία — τα επισκευάζουμε, τα αναβαθμίζουμε, τα στηρίζουμε.
Όχι απλά εργαλεία. Η πλήρης λύση για τον επαγγελματία!