NULL
Δεν υπάρχουν προϊόντα στην λίστα αγαπημένων.
Δεν υπάρχουν προϊόντα στο καλάθι.
Δεν υπάρχουν προϊόντα στο καλάθι.
Άμεσα διαθέσιμο
NULL
Κοινοποίηση σε:
| Βαλιτσάκι | Όχι |
|---|---|
| Βάρος | 900 gr |
| Ικανότητα οπής | Ξύλο Φ9mm – μέταλλο Φ6,5mm |
| Ισχύς | 230 W |
| Λειτουργίες | Περιστροφή |
| Στροφές | 4.500 rpm |
| Τρόπος Λειτουργίας | Ηλεκτρική |
| Τσοκ συγκράτησης | Γραναζωτό 6,5mm |
| Χρήση | Επαγγελματική |
NULL
Η διαφορά μας; Δεν πουλάμε απλά εργαλεία — τα επισκευάζουμε, τα αναβαθμίζουμε, τα στηρίζουμε.
Όχι απλά εργαλεία. Η πλήρης λύση για τον επαγγελματία!