NULL
Δεν υπάρχουν προϊόντα στην λίστα αγαπημένων.
Δεν υπάρχουν προϊόντα στο καλάθι.
Δεν υπάρχουν προϊόντα στο καλάθι.
Άμεσα διαθέσιμο
Δισκοπρίονο μετάλλου (φορητός κόφτης), με διπλή μόνωση και δυνατότητα κοπής σε γωνία
Κοινοποίηση σε:
| Βαλιτσάκι | Όχι |
|---|---|
| Βάρος | 1,7 kg |
| Διάμετρος Δίσκου | 355 mm |
| Ικανότητα κοπής | Σωλήνας Φ115mm, ορθογώνιο 102x194mm |
| Ισχύς | 2.300 W |
| Στροφές | 4.000 rpm |
| Τρόπος Εργασίας | Πάγκου |
| Τρόπος Λειτουργίας | Ηλεκτρική |
| Χρήση | Επαγγελματική |
NULL
Η διαφορά μας; Δεν πουλάμε απλά εργαλεία — τα επισκευάζουμε, τα αναβαθμίζουμε, τα στηρίζουμε.
Όχι απλά εργαλεία. Η πλήρης λύση για τον επαγγελματία!