- Τάση V: 42 (21+21)
- Διάμετρος Δίσκου(mm): 255, 2.5–5
- Διαχωριζόμενος Άξονας/Τηλεσκοπ: Ναι/Όχι
- Διάμετρος Άξονα(mm): 26
- Σπείρωμα Κεφαλής: M10x1.25L
- Περιλαμβάνει: Δίσκο 3Τ, μεσινέζα, ιμάντα
- Τύπος Μοτέρ: Brushless
Δεν υπάρχουν προϊόντα στην λίστα αγαπημένων.
Δεν υπάρχουν προϊόντα στο καλάθι.
Δεν υπάρχουν προϊόντα στο καλάθι.
Άμεσα διαθέσιμο
Χορτοκοπτικό μπαταρίας για ερασιτεχνική χρήση και γενικά μικρές εκτάσεις. Με δύο μπαταρίες 21v-4,0Ah για μεγάλη αυτονομία, και διπλό ταχυφορτιστή.
259,00€ Original price was: 259,00€.249,00€Η τρέχουσα τιμή είναι: 249,00€.
Κοινοποίηση σε:
| Τρόπος Λειτουργίας | Μπαταρίας |
|---|---|
| Τρόπος Εργασίας | Αναρτώμενο |
| Χρήση | Ερασιτεχνική |
| Ισχύς | 800 W |
| Αριθμός μπαταριών | 2 τεμάχια |
| Ισχύς μπαταρίας | 21V – 4,0Ah |
| Αυτονομία μπαταρίας | 60 min (φόρτιση 2 ώρες) |
| Βάρος | 4,8 kg |
Η διαφορά μας; Δεν πουλάμε απλά εργαλεία — τα επισκευάζουμε, τα αναβαθμίζουμε, τα στηρίζουμε.
Όχι απλά εργαλεία. Η πλήρης λύση για τον επαγγελματία!