NULL
Δεν υπάρχουν προϊόντα στην λίστα αγαπημένων.
Δεν υπάρχουν προϊόντα στο καλάθι.
Δεν υπάρχουν προϊόντα στο καλάθι.
Άμεσα διαθέσιμο
Χορτοκοπτικό μπαταρίας για ερασιτεχνική χρήση και γενικά μικρές εκτάσεις. Με δύο μπαταρίες για μεγάλη αυτονομία.
180,00€ Original price was: 180,00€.169,00€Η τρέχουσα τιμή είναι: 169,00€.
Κοινοποίηση σε:
| Αριθμός μπαταριών | 2 τεμάχια |
|---|---|
| Αυτονομία μπαταρίας | 30-60 min (ανάλογα τη χρήση) |
| Βάρος | 4,5 kg |
| Ισχύς | 800 W |
| Ισχύς μπαταρίας | 21V – 3,0Ah |
| Τρόπος Εργασίας | Αναρτώμενο |
| Τρόπος Λειτουργίας | Μπαταρίας |
| Χρήση | Ερασιτεχνική |
NULL
Η διαφορά μας; Δεν πουλάμε απλά εργαλεία — τα επισκευάζουμε, τα αναβαθμίζουμε, τα στηρίζουμε.
Όχι απλά εργαλεία. Η πλήρης λύση για τον επαγγελματία!