NULL
Δεν υπάρχουν προϊόντα στην λίστα αγαπημένων.
Δεν υπάρχουν προϊόντα στο καλάθι.
Δεν υπάρχουν προϊόντα στο καλάθι.
Άμεσα διαθέσιμο
Αντλία πηγαδιού με φλοτέρ.
Κοινοποίηση σε:
| Είδος Αντλίας | Ομβρίων – ακαθάρτων |
|---|---|
| Ισχύς | 1,3 HP |
| Μανομετρικό | 40 m |
| Μέγιστη παροχή | 6,5 m3/h |
| Στόμιο | 1" – 25mm |
| Τάση | 230 V |
| Τρόπος Λειτουργίας | Ηλεκτρική |
| Χρήση | Ημιεπαγγελματική |
NULL
Η διαφορά μας; Δεν πουλάμε απλά εργαλεία — τα επισκευάζουμε, τα αναβαθμίζουμε, τα στηρίζουμε.
Όχι απλά εργαλεία. Η πλήρης λύση για τον επαγγελματία!