NULL
Δεν υπάρχουν προϊόντα στην λίστα αγαπημένων.
Δεν υπάρχουν προϊόντα στο καλάθι.
Δεν υπάρχουν προϊόντα στο καλάθι.
Άμεσα διαθέσιμο
Μικρή αντλία γεώτρησης με 20m καλώδιο και πίνακα. Για οικιακή κυρίως χρήση.
Κοινοποίηση σε:
| Διάμετρος Γεώτρησης | 4ʺ |
|---|---|
| Είδος Αντλίας | Υποβρύχια Γεώτρησης |
| Ισχύς | 1,0 HP |
| Μανομετρικό | 60 m |
| Μέγιστη παροχή | 2,7 m3/h |
| Στόμιο | 1" – 25mm |
| Τάση | 230 V |
| Τρόπος Λειτουργίας | Ηλεκτρική |
| Χρήση | Ερασιτεχνική |
NULL
Η διαφορά μας; Δεν πουλάμε απλά εργαλεία — τα επισκευάζουμε, τα αναβαθμίζουμε, τα στηρίζουμε.
Όχι απλά εργαλεία. Η πλήρης λύση για τον επαγγελματία!