NULL
Δεν υπάρχουν προϊόντα στην λίστα αγαπημένων.
Δεν υπάρχουν προϊόντα στο καλάθι.
Δεν υπάρχουν προϊόντα στο καλάθι.
Άμεσα διαθέσιμο
Αντλια γεώτρησης με καλώδιο 20m και πίνακα.
Κοινοποίηση σε:
| Διάμετρος Γεώτρησης | 4ʺ |
|---|---|
| Είδος Αντλίας | Υποβρύχια Γεώτρησης |
| Ισχύς | 1,2 HP |
| Μανομετρικό | 42 m |
| Μέγιστη παροχή | 6,0 m3/h |
| Στόμιο | 1 1/4" – 30mm |
| Τάση | 230 V |
| Τρόπος Λειτουργίας | Ηλεκτρική |
| Χρήση | Ερασιτεχνική |
NULL
Η διαφορά μας; Δεν πουλάμε απλά εργαλεία — τα επισκευάζουμε, τα αναβαθμίζουμε, τα στηρίζουμε.
Όχι απλά εργαλεία. Η πλήρης λύση για τον επαγγελματία!