Λεπίδες : Made in Japan
Κοπή Max : 200mm
Χρόνος Εργασίας : 30-60 λεπτά
Χρόνος Φόρτισης : 1,5 έως 2,5 ώρες
Μπαταρίες Λιθίου : 2 X 21V – 2.5 AHR
Βάρος : 1350gr χωρίς μπαταρία
Iσχύς : 1100W
Δεν υπάρχουν προϊόντα στην λίστα αγαπημένων.
Δεν υπάρχουν προϊόντα στο καλάθι.
Δεν υπάρχουν προϊόντα στο καλάθι.
1 σε απόθεμα
Κλαδευτικό αλυσοπρίονο μπαταρίας λιθίου 21V, με ενσωματωμένη λίπανση, με 2 μπαταρίες 2,5Ah, σε βαλιτσάκι μεταφοράς.
110,00€ Original price was: 110,00€.99,00€Η τρέχουσα τιμή είναι: 99,00€.
Κοινοποίηση σε:
| Τρόπος Λειτουργίας | Μπαταρίας |
|---|---|
| Χρήση | Κλαδευτικό |
| Μήκος λάμας | 20 cm |
| Ισχύς | 1.100 W |
| Αριθμός μπαταριών | 2 τεμάχια |
| Ισχύς μπαταρίας | 21V – 2,5Ah |
| Αυτονομία μπαταρίας | 30-60 min (ανάλογα τη χρήση) |
| Βάρος | 1,9 kg |
Λεπίδες : Made in Japan
Κοπή Max : 200mm
Χρόνος Εργασίας : 30-60 λεπτά
Χρόνος Φόρτισης : 1,5 έως 2,5 ώρες
Μπαταρίες Λιθίου : 2 X 21V – 2.5 AHR
Βάρος : 1350gr χωρίς μπαταρία
Iσχύς : 1100W
Η διαφορά μας; Δεν πουλάμε απλά εργαλεία — τα επισκευάζουμε, τα αναβαθμίζουμε, τα στηρίζουμε.
Όχι απλά εργαλεία. Η πλήρης λύση για τον επαγγελματία!