Αλυσοπρίονο μπαταρίας KYROS KY-261 με αυτόματη λίπανση
- 2 μπαταρίες 2,5 Αmp
- Brushless Motor
- Κοπή Max: 160 mm
- Χρόνος Φόρτισης: 1,5 έως 2,5 ώρες
- Ισχύς: 400 W
- Βάρος: 0,950 gr χωρίς μπαταρία
- Μπαταρίες: 21V / 2,5 Amb x 2
Δεν υπάρχουν προϊόντα στην λίστα αγαπημένων.
Δεν υπάρχουν προϊόντα στο καλάθι.
Δεν υπάρχουν προϊόντα στο καλάθι.
Άμεσα διαθέσιμο
Κλαδευτικό αλυσοπρίονο μπαταρίας λιθίου, με ενσωματωμένη λίπανση, με 2 μπαταρίες 2,5Ah, σε βαλιτσάκι μεταφοράς.
85,00€
Κοινοποίηση σε:
| Τρόπος Λειτουργίας | Μπαταρίας |
|---|---|
| Χρήση | Κλαδευτικό |
| Μήκος λάμας | 15 cm |
| Αριθμός μπαταριών | 2 τεμάχια |
| Ισχύς | 400 W |
| Ισχύς μπαταρίας | 21V – 2,5Ah |
| Αυτονομία μπαταρίας | 100-150 κοπές ή 40-60 λεπτά (φόρτιση 2 ώρες) |
| Βάρος | 1,50 kg |
Αλυσοπρίονο μπαταρίας KYROS KY-261 με αυτόματη λίπανση
Η διαφορά μας; Δεν πουλάμε απλά εργαλεία — τα επισκευάζουμε, τα αναβαθμίζουμε, τα στηρίζουμε.
Όχι απλά εργαλεία. Η πλήρης λύση για τον επαγγελματία!