Αλυσοπρίονο μπαταρίας HYUNDAI HCS21800VB , χρήση χωρίς καύσιμα και καλώδια, νέας γενιάς
Δεν υπάρχουν προϊόντα στην λίστα αγαπημένων.
Δεν υπάρχουν προϊόντα στο καλάθι.
Δεν υπάρχουν προϊόντα στο καλάθι.
Άμεσα διαθέσιμο
Κλαδευτικό αλυσοπρίονο μπαταρίας λιθίου νέας γενιάς, με χειροκίνητη αντλία λαδιού. Διαθέτει 2 μπαταρίες. Δυνατότητα χρήσης με τηλεσκοπική προέκταση.
115,00€
Κοινοποίηση σε:
| Τρόπος Λειτουργίας | Μπαταρίας |
|---|---|
| Χρήση | Κλαδευτικό |
| Μήκος λάμας | 20 cm |
| Ισχύς | 800 W |
| Αριθμός μπαταριών | 2 τεμάχια |
| Ισχύς μπαταρίας | 21V – 3,0Ah |
| Αυτονομία μπαταρίας | 40 – 60 min |
| Βάρος | 1,9 kg |
Αλυσοπρίονο μπαταρίας HYUNDAI HCS21800VB , χρήση χωρίς καύσιμα και καλώδια, νέας γενιάς
Η διαφορά μας; Δεν πουλάμε απλά εργαλεία — τα επισκευάζουμε, τα αναβαθμίζουμε, τα στηρίζουμε.
Όχι απλά εργαλεία. Η πλήρης λύση για τον επαγγελματία!