Αλυσοπρίονο μπαταρίας, χρήση χωρίς καύσιμα και καλώδια, νέας γενιάς
Δεν υπάρχουν προϊόντα στην λίστα αγαπημένων.
Δεν υπάρχουν προϊόντα στο καλάθι.
Δεν υπάρχουν προϊόντα στο καλάθι.
Εξαντλημένο
Κλαδευτικό αλυσοπρίονο μπαταρίας λιθίου νέας γενιάς.
65,00€
Κοινοποίηση σε:
| Τρόπος Λειτουργίας | Μπαταρίας |
|---|---|
| Χρήση | Κλαδευτικό |
| Μήκος λάμας | 15 cm |
| Ισχύς | 350 W |
| Αριθμός μπαταριών | 2 τεμάχια |
| Ισχύς μπαταρίας | 21V – 1,5Ah |
| Αυτονομία μπαταρίας | 60-100 κοπές ή 30-60 λεπτά (φόρτιση 1-2 ώρες) |
| Βάρος | 1,20 kg |
Αλυσοπρίονο μπαταρίας, χρήση χωρίς καύσιμα και καλώδια, νέας γενιάς
Η διαφορά μας; Δεν πουλάμε απλά εργαλεία — τα επισκευάζουμε, τα αναβαθμίζουμε, τα στηρίζουμε.
Όχι απλά εργαλεία. Η πλήρης λύση για τον επαγγελματία!